Studentėt mė tė mirė tė Universitetit Epoka nga departamenti i Inxhinierisė sė Ndėrtimit

June 15th, 2012

Në prani të të ftuarve specialë vendas dhe të huaj, u diplomuan 148 studentë nga 7 departamente, në programet Bachelor dhe Master, në ceremonine e diplomimit që u mbajt në Kampusin e Universitetit Epoka, të premten më 15 Qershor, 2012.

Ceremonia përfshinte gjithashtu vlerësimin e Studentit më të mirë të Universitetit Epoka. Ky çmim iu dha tre studentëve, dy prej të cilëve ishin nga departamenti i Inxhinierisë së Ndërtimit. Anila Xhahysa dhe Ornela Lalaj kanë treguar një performancë shumë të mirë gjatë gjithë periudhës së studimit në ciklin Bachelor, 2008-2012.